Načítání akcí

AKCE, KTERÉ PŘIPRAVUJEME

Vydejte se s námi na veletrh, který je jedním z dlouhodobě nejlépe fungujících nástrojů podpory prodeje, neboť o prodej nám jde přece „vždy v první řadě“.
  • Tato akce již proběhla.

CHINA COAL & MINING PEKING 2019

Datum konání: 30.10.2019 -2.11.2019

Místo konání: Peking, Čínská lidová republika

6060

CCME se pořádá každé dva roky a je uznáván jako přední čínská událost důlního průmyslu. Sedmnáctého ročníku CCME, který se konal v New China International Exhibition Centre (NCIEC) v Pekingu během 25. – 28. října 2017, se zúčastnilo 400 firem z 19 zemí a regionů. Výstava s tématem „Leading the Future with Smart Manufacturing“ představila návštěvníkům z 30 zemí nejnovější zařízení na výrobu, ale také technologii a řešení.

 

Letos se veletrhu budou opět účastnit čeští výrobci dobývací techniky sdružení ve spolku Česká dobývací technika. Návštěvníci výstavy jsou výhradně z řad podnikatelů, obchodníků, odběratelů a techniků v příslušném oboru. Vystavovatelé mají díky tomu skvělou příležitost objevit a prozkoumat nové trhy, potkat stávající i potenciální zákazníky, prezentovat své nové produkty a inovace a vytvořit tak nové obchodní příležitosti.

Veletrh je zařazen do projektu NOVUMM.

Projekt je spolufinancován Evropskou unií pod záštitou agentury CzechTrade. V případě splnění podmínek účasti (více na https://www.czechtrade.cz/programy-eu/oppik/novumm ) získá účastník veletrhu dotaci až do výše 70% způsobilých výdajů, maximálně však v hodnotě 80.000,-Kč.

Oficiální stránky veletrhuChina Coal & Mining 2019

Kontaktní osoba: Kateřina Košťálová, GSM: +420 602 430 644,-mail: katerina.kostalova@zephyr.cz