Načítání akcí
Mezinárodní veletrh železničního průmyslu
  • Tato akce již proběhla.

RAIL EXPO 2018

Datum konání: 19.6.2018 -22.6.2018

Místo konání: Teherán, Írán

Mezinárodní veletrh železničního průmyslu

6. Mezinárodní výstava železničního průmyslu a souvisejících odvětvích a zařízení

Největší mezinárodní výstava železniční dopravy a souvisejícího průmyslu bude organizována za podpory Íránského Ministerstva silnic a rozvoje města, Íránského Ministerstva průmyslu a obchodu a účastí Íránských železnic, Teheránu a metropolitních metra, Asociace železničního průmyslu Íránu, RTC Cech, Škola železničního inženýrství (SRE), výrobci a řemeslníci, společnosti se souvisejícími službami a dalšími souvisejícími aktivisty a odborníky v železničním průmyslu.

Uskuteční se v prostorách s více než 20 000 metrů čtverečních na teheránském mezinárodním výstavišti od 19. do 22. června 2018 .

Šestá mezinárodní výstava dopravního a železničního průmyslu (Iran Rail Expo 2018) zobrazuje osobní železniční dopravu a služby v městských, příměstských a nákladních sektorech, různé druhy vozů, pohon, manévrování a generátorové vozy, elektrické a dieselové lokomotivy, náhradní díly pro autobusy, nákladní automobily, dopravní společnosti, železniční společnosti poskytující poprodejní služby, údržbářské služby a pojišťovací služby.

Veletrh byl pro letošní rok zařazen mezi České oficiální účasti MPO ČR.  Zephyr je oficiálním realizátorem akce.

Více o veletrhu: Iran Rail Expo 2018

Kontaktní osoba: Ing. Jakub Šalom, tel.: 602 441 688, email: jakub.salom@zephyr.cz